Grille węglowe Activa - gotuj zdrowiej!
W naszym artykule przedstawiamy kilka pomysłów na zdrowe potrawy z grilla dla Ciebie, Twoich bliskich i rodziny. Grille węglowe Activa, to sprzęt, który umożliwi Ci prowadzenie zdrowej diety nawet podczas weekendowych imprez plenerowych!
2019-02-07, 11:07

Grille i chwile z przyjaciółmi 

Dzień staje się coraz dłuższy, dni nieco cieplejsze, nic więc dziwnego, że zaczynamy myślami uciekać w stronę wiosny. Zieleniących się drzew, ciepłego słońca, długich dni. W naszym kraju nieodzownym elementem wiosennych weekendów czy wieczorów jest wspólne grillowanie z bliskimi oraz przyjaciółmi. Zgodzicie się ze mną? Myślę, że każdy z nas odnajduję przyjemność w takiej formie spędzania czasu. A grille węglowe Activa Ci to umożliwią!

Grille węglowe Activa - co na nich przyrządzić? 

Jesli jesteś tą osobą, która pilnuje zróżnicowanej i zdrowej diety mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi jakie dania mogą być alternatywą dla grillowanych kiełbas, karczków czy kaszanek. Pewnie się domyślicie, że zaproponujemy wam warzywa. Grillowana cukinia, bakłażan, papryka, marchewka, cebula, pomidory czy nawet ziemniaki można podać w formie szaszłyków czy samodzielnie z pysznym dippem z jogurtu naturalnego, greckiego czy z awokado. Nasza podpowiedź dodaj do dippu chilli lub ostrą paprykę oraz tymianek - to przyspieszy Twoje trawieniie!

Grille węglowe Activa sprawdzą się także do przyrządzenia grillowanego kurczaka, indyka czy waszej ulubionej ryby. 

KONTAKT / AUTOR
Grille Bielsko
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx